Termomodernizacja domów Kraków

Specjalizuję się w usługach w zakresie termomodernizacji domów. Poprzez swoją pracę zmniejszam koszty związane z ogrzewaniem nieruchomości. Znacznie poprawiamy komfort termiczny.

 Termomodernizacja budynków. Ocieplenia domów Kraków. 


Obniżamy rachunki za prąd podnosząc komfort termiczny.

Termomodernizacja budynku to najskuteczniejszy sposób na obniżenie rachunków oraz zwiększenie komfortu przebywania we własnych czterech ścianach. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać najlepsze ocieplenie domu tak, by znacząco obniżyło ono koszty ogrzewania i poprawiło komfort termiczny każdego z pomieszczeń w bloku czy domku jednorodzinnym.

Specjalizujemy się w ociepleniach domów wykonywanych z użyciem wysokiej jakości materiałów. Na każdym etapie prac dbamy o najwyższy standard wykonania kolejnych czynności. Jednocześnie do każdego zlecenia termomodernizacji budynków podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę specyfikę danego projektu. Dzięki temu nasze ocieplenia domów Kraków mogą przetrwać całe lata, ciesząc przy tym oczy swoich właścicieli i odciążając ich portfele.

Termomodernizacja budynków to usługa, którą oferujemy na całym terenie miasta Krakowa, na terenie wszystkich dzielnic.

Ogrzewanie domów

Termomodernizacja domów Kraków – terminy 

Termomodernizację domów w Krakowie i okolicach najczęściej wykonujemy w miesiącach wiosennych i letnich ze względu na bardziej sprzyjające warunki atmosferyczne. Ocieplanie domów zimą zazwyczaj nie jest sugerowaną przez nas opcją, gdyż może ono powodować uszkadzanie materiałów ze względu na ujemne temperatury. Ze względu na ograniczone ramy czasowe sugerujemy, by termomodernizację domów w Krakowie i okolicach zaplanować z wyprzedzeniem – w przypadku dużego zainteresowania tą usługą w letnich i wiosennych miesiącach natychmiastowa realizacja zlecenia może się okazać niemożliwa. 

Proces realizacji termomodernizacji

Dowiedz się jak może wyglądać proces termomodernizacji w Twoim przypadku.

1

Kontakt

Proszę o kontakt telefoniczny w celu umówienia konsultacji. 

2

Konsultacja

W trakcie rozmowy telefonicznej bądź w czasie spotkania omawiamy kluczowe obszary realizacji projektu. Przedstawiam kosztorys oraz realny termin oddania. 

3

Realizacja

Na tym etapie przechodzimy do prac na nieruchomości.

Jak przebiega termomodernizacja budynków Kraków? 

Postaw na profesjonalne ocieplenie swojego domu

Ocieplenie domów Kraków przy współpracy z naszymi specjalistami rozpoczyna się od pierwszego kontaktu telefonicznego. Podczas tej pierwszej rozmowy dotyczącej termomodernizacji budynków poprosimy Państwa o wskazanie najważniejszych szczegółów dotyczących zlecenia oraz o wskazanie terminu konsultacji. W trakcie kolejnego spotkania, jeszcze przed rozpoczęciem prac, omówimy najważniejsze szczegóły dotyczące Państwa potrzeb, ustalamy zakres prac i określamy najważniejsze wyzwania związane z wykonaniem zlecenia. Zweryfikujemy także, czy ocieplenie domów może być zrealizowane w Krakowie, gdzie działamy.

Kolejnym etapem współpracy z naszą firmą przy termomodernizacji budynków jest oczywiście wykonanie. W jego trakcie wcielamy w życie wcześniej wytyczone plany, biorąc pod uwagę specyfikę danego zlecenia. Pracujemy wyłącznie na wysokiej jakości materiałach, dbając o staranne wykonanie każdej części prac. Wszystko to sprawia, że nasze ocieplenia domów na terenie Krakowa są usługami wykonywanymi raz na całe lata.

Jak przebiega termomodernizacja domów? 

Profesjonalne ocieplenie domu jednorodzinnego Kraków.

Termomodernizacja domów najczęściej jest podzielona na etapy. Ich rodzaj i kolejność może się różnić w zależności od specyfiki danego budynku. W bardzo ogólnym zarysie termomodernizacja domów – także ta przeprowadzana przez nas w Krakowie i okolicach – dzieli się na następujące etapy:

1. Ocena budynku i jego analiza energetyczna. Ta czynność pozwala ocenić obszary, w których wymagana jest termomodernizacja. Są to między innymi: rodzaj wykorzystywanej energii, stan urządzeń grzewczych czy stan techniczny budynku. Pozwala to ocenić i wycenić zakres prowadzonych prac.

2. Ocieplenie budynku. To właśnie przez ściany może uchodzić od 30 do aż 40% ciepła kierowanego do wewnątrz budynku. Ten etap termomodernizacji domów musi następować przed wymianą instalacji. Odwrotna kolejność może spowodować nieodpowiedni dobór pieca przez przeszacowanie potrzeb energetycznych budynków.

3. Wymiana okien i poprawa wentylacji budynku. To właśnie okna są elementami konstrukcji domu, które oddają najwięcej ciepła. Staranna termomodernizacja budynku obejmuje ich wymianę oraz zmodernizowanie wentylacji pomieszczeń.

4. Modernizacja instalacji grzewczej. To właśnie na tym etapie wykonuje się wymianę pieca dobranego do wcześniej ustalonych potrzeb energetycznych budynku. Nasze kompleksowe poradnictwo pomoże Ci w wyborze właściwego urządzenia.

ciepły dom

Prace termomodernizacji w Krakowie

Termomodernizację prowadzę na terenie całego Krakowa, wszystkich dzielnic: Kraków Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta.


Zakład Instalacji
Sanitarnych Janusz Zięba

Usługi

Subskrybuj

Otrzymuj comiesięczne aktualizacje i korzystaj z bezpłatnych zasobów. Zapisz się na newsletter i pozostań z nami w kontakcie.

Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę cookies - zobacz.

This web page was started with Mobirise