Modernizacja instalacji Wodnych i gazowych

Jesteśmy ekspertami w zakresie modernizacji i przebudowy instalacji. 

Modernizacja instalacji gazowych i wodnych Kraków 

Stare rury czy cieknące uszczelki to nie tylko irytujące awarie, ale przede wszystkim zagrożenie dla domu, mieszkania, a także sąsiadujących z nimi obiektów. Wszelkiego rodzaju instalacje mogą jednak stać się podatne na różnego rodzaju wraz z upływem czasu lub za sprawą któtkiego, acz intensywnego wykorzystywania słabej jakości części i elementów. W takim przypadku modernizacja instalacji gazowej lub wodnej i jej przebudowa może okazać się niezbędna do ograniczenia dalszych strat i przywrócenia lokum do stanu użytkowania. Świadczymy tego typu usługi na terenie Krakowa – zadzwoń do nas i umów się na konsultację! 

Przebudowa instalacji gazowych – gwarancja bezpieczeństwa

Instalacje gazowe to elementy, które w każdym domu czy mieszkaniu wymagają dodatkowej uwagi ze względu na mało prawdopodobne, acz istotne zagrożenie, jakie ze sobą niosą. Odpowiednio wykonane tego typu projekty są jednak całkowicie bezpieczne, a przy tym ekonomiczne. Modernizacja instalacji gazowych jest więc nie tylko niezbędna, ale także praktyczna.

Wykonujemy profesjonalne przebudowy instalacji gazowych różnych typów. Posiadamy niezbędne kwalifikacje i uprawnienia, które gwarantują wysoką jakość naszej pracy. Służymy pomocą nie tylko w wykonaniu prac, ale także w doborze niezbędnych części czy materiałów. Pracujemy szybko, sprawnie i terminowo, dbając jednocześnie o dobro naszych klientów i ich nieruchomości.

Modernizacja

Modernizacja instalacji wodnych – profesjonalna przebudowa w kilka dni

Cieknące rury znikną raz na zawsze, podobnie jak widmo zalania pomieszczeń – modernizacja instalacji wodnych sprawi, że staną się one jedynie przykrym wspomnieniem. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne usługi z zakresu przebudowy instalacji wodnych z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów, metod i narzędzi.

Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zrealizować dla Państwa różnego rodzaju instalacje wodne dla domów i mieszkań. Posiadamy wszelkiego rodzaju kwalifikacje i dokumenty potwierdzające naszą renomę i wysoką jakość naszej pracy. Zapraszamy do kontaktu – w trakcie rozmowy chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.


Proces realizacji instalacji wodno-kanalizacyjnych

Dowiedz się jak może wyglądać proces termomodernizacji w Twoim przypadku.

1

Kontakt

Proszę o kontakt telefoniczny w celu umówienia konsultacji. 

2

Konsultacja

W trakcie rozmowy telefonicznej bądź w czasie spotkania omawiamy kluczowe obszary realizacji projektu. Przedstawiam kosztorys oraz realny termin oddania. 

3

Realizacja

Na tym etapie przechodzimy do prac na nieruchomości.

Dlaczego warto wykonać modernizację instalacji wodnej? 

Postaw na profesjonalne rozwiązania

Instalacje wodne starego typu mają wiele wad, które sprawiają, że warto rozważyć ich modernizację zanim dojdzie do awarii. Pierwszą z nich jest materiał, z jakiego zostały one wykonane. Stare rury najczęściej są żeliwne lub azbestowo-cementowe. Sam materiał, z jakich zostały wykonane, sprawia, że są one podatne na uszkodzenia. Przy modernizacji instalacji wodno-kanalizacyjnej nawracające usterki są jedną z najpowszechniejszych przyczyn rozpoczęcia prac.

Dodatkowo stare rury często mają również liczne zwężenia wynikające ze zjawiska zarastania kamieniem. To kolejne już wskazanie do ich wymiany, gdyż może ono być przyczyną niewielkiego ciśnienia wody we wszystkich jej ujściach. Co więcej, w niektórych przypadkach modernizacja instalacji wodnej jest wskazana ze względu na wyjściowy niewielki przekrój rury – to częsty przypadek w wiekowych budynkach. Niektóre stare mieszkania czy domy wymagają również modernizacji instalacji wodnej ze względu na jej niedostosowanie do nowoczesnych urządzeń. Dla przykładu, współczesne wanny z hydromasażem często nie mogą być montowane przy przestarzałych rurach.

Naprawy instalacji wodnych i piecyków gazowych – terminy 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że wielu awarii nie są Państwo w stanie przewidzieć. W przypadku niespodziewanych usterek, które mogą powodować powstawanie szerszych uszkodzeń w lokalu (np. przez zalewanie go lub niszczenie znajdujących się w nim urządzeń) dołożymy wszelkich starań, by jak najszybciej dojechać pod Państwa adres w Krakowie. Naprawy instalacji wodnych i gazowych wykonujemy z wykorzystaniem własnych narzędzi i części – chyba że wstępna rozmowa z Państwem wykazała konieczność zakupu dodatkowych elementów armatury czy instalacji. 

Modernizacje w Krakowie

Termomodernizację prowadzę na terenie całego Krakowa, wszystkich dzielnic: Kraków Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta.


Zakład Instalacji
Sanitarnych Janusz Zięba

Usługi

Subskrybuj

Otrzymuj comiesięczne aktualizacje i korzystaj z bezpłatnych zasobów. Zapisz się na newsletter i pozostań z nami w kontakcie.

Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę cookies - zobacz.

This web page was created with Mobirise