Dozór techniczny instalacji gazowej Kraków

Posiadamy niezbędne uprawnienia do wykonywania przeglądów technicznych.

Wszelkiego rodzaju instalacje gazowe wymagają odpowiedniej obsługi wykonywanej przez uprawnione osoby. Jest to nie tylko kwestia bezpieczeństwa, choć jest zdecydowanie najważniejsze, ale także spełnienia formalnych wymogów wyszczególnionych w prawie, które mają zabezpieczać użytkowników przed skutkami nadużyć dotyczących instalacji gazowej. Dozór techniczny instalacji gazowej jest zatem nie tylko wskazany, ale też konieczny.

Z myślą o osobach poszukujących sprawdzonych specjalistów do dozoru technicznego instalacji gazowej przygotowaliśmy nasze usługi. Oferujemy Państwu profesjonalne podejście i pełne przywiązanie do szczegółów wykonywanej pracy – wszystko po to, by zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom instalacji gazowych. Posiadamy wszystkie wymagane kwalifikacje, by kontrolować stan rur i urządzeń i stwierdzać ich zdatność do użytku. Prowadzimy także regularne kontrole instalacji gazowych oraz oferujemy różnorodne naprawy w przypadku, gdy dozór techniczny instalacji wykryje jakieś nieprawidłowości.


Skontaktuj się z nami i zamów dozór instalacji gazowej

Dozór instalacji gazowej to usługa składająca się z wielu czynności. Z przyjemnością opowiemy o nich więcej i stwierdzimy, czy jest to usługa dla Państwa. Już podczas pierwszego kontaktu telefonicznego zaprezentujemy Państwu nasze możliwości oraz naszą ofertę dostosowaną do Państwa wymagań. Zapraszamy do kontaktu i umówienia konsultacji, w trakcie której dokładnie omówimy zakres prac. 

Dlaczego dozór techniczny instalacji jest konieczny? 

Postaw na profesjonalne rozwiązania

Regularna kontrola instalacji gazowych, znana także jako dozór techniczny, to niezbędny element eksploatacji urządzeń wykorzystujących gaz do działania. Tego typu usługa jest wymaganą prawnie koniecznością wynikającą z niebezpieczeństwa jakie niesie ze sobą spalanie gazu w budynkach. Poprawnie i regularnie przeprowadzany dozór techniczny instalacji gazowych sprawia, że użytkowanie tego typu urządzeń jest nie tylko ekonomiczne, ale także w stu procentach bezpieczne.

Kontrole instalacji gazowych są także niezbędne do wczesnego wykrywania usterek, które ewentualnie mogłyby zagrozić poprawnemu działaniu całego systemu. Pomagają one w znajdowaniu wycieków na wczesnych etapach i są użyteczne przy wskazywaniu miejsc, które w kolejnych miesiącach mogą być narażone na uszkodzenia. Dozór techniczny instalacji gazowych jest również niezbędny przy prowadzeniu prac remontowych w okolicy rur, a także przy ich wymianie. Podobnie jak w pozostałych przypadkach, ma on na celu zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom.

Proces realizacji instalacji wodno-kanalizacyjnych

Dowiedz się jak może wyglądać proces termomodernizacji w Twoim przypadku.

1

Kontakt

Proszę o kontakt telefoniczny w celu umówienia konsultacji. 

2

Konsultacja

W trakcie rozmowy telefonicznej bądź w czasie spotkania omawiamy kluczowe obszary realizacji projektu. Przedstawiam kosztorys oraz realny termin oddania. 

3

Realizacja

Na tym etapie przechodzimy do prac na nieruchomości.

Dozór techniczny instalacji w Krakowie – terminy

Dozór techniczny instalacji na terenie Krakowa należy wykonywać z odpowiednią regularnością. W związku z tym uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację naszej wizyty w tej sprawie. Postaramy się wybrać dla Państwa możliwie najbliższy termin, w którym będzie możliwe wykonanie usługi dozoru instalacji. Podczas naszej wizyty sprawdzimy stan wszystkich urządzeń i elementów i określimy, czy nadają się one do dalszego użytkowania. Gdy zajdzie taka konieczność, poinformujemy także Państwa o konieczności wykonania dodatkowych prac. 

Dołącz do grona zaufanych klientów Hydraulika Kraków - Zakład Instalacji Sanitarnych.

Dozór techniczny nad instalacją w Krakowie

Termomodernizację prowadzę na terenie całego Krakowa, wszystkich dzielnic: Kraków Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta.


Zakład Instalacji
Sanitarnych Janusz Zięba

Usługi

Subskrybuj

Otrzymuj comiesięczne aktualizacje i korzystaj z bezpłatnych zasobów. Zapisz się na newsletter i pozostań z nami w kontakcie.

Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę cookies - zobacz.

Start your own web page with Mobirise