Centralne Ogrzewanie Kraków

W zakresie naszych usług znajdą Państwo szereg prac skupionych wokół instalacji centralnego ogrzewania. 

Czym jest Centralne Ogrzewanie?

To jeden z najpopularniejszych sposobów na ogrzanie domu jednorodzinnego. Jest efektywny i bardzo opłacalny. Wiele osób szuka odpowiedzi ile może kosztować przygotowanie samej instalacji i jej późniejsze utrzymanie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu.

Centralne ogrzewanie. Instalacje grzewcze Kraków

Centralne ogrzewanie to skuteczny, prosty i bezawaryjny sposób na poprawienie swojego komfortu w czasie przebywania w domu. Co ważne, jednorazowa instalacja ogrzewania w domu na terenie Krakowa to inwestycja na lata, która będzie wydajna przez cały okres użytkowania – pod warunkiem, że pozwolisz ją zrealizować naszym fachowcom.

Oferujemy montaż centralnego ogrzewania w opcji dostosowanej do Twojego domu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu już na etapie konsultacji będziemy w stanie wskazać Ci najlepsze rozwiązania, materiały i części, które usprawnią przeprowadzenie całego procesu. Instalacje grzewcze Kraków możemy zarówno tworzyć „od zera”, jak i przeprowadzić modernizację istniejących systemów. W każdym z tych przypadków powierzone zadania wykonujemy z dbałością o szczegóły, utrzymaniem wysokich standardów i troską o bezpieczeństwo naszych klientów.


C.O.

Jak instalujemy centralne ogrzewanie w domach klientów? 

Montaż centralnego ogrzewania to duża, ale niezbędna dla każdego domu inwestycja. Chętnie podejmiemy się tego typu prac na terenie wszystkich dzielnić Krakowa.

Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z nami. Już podczas pierwszej rozmowy udzielimy Państwu informacji o naszych możliwościach, a także, w przypadku zainteresowania montażem centralnego ogrzewania, ustalimy termin kolejnej konsultacji. W jej trakcie zapoznamy się ze szczegółami planowanych przez Państwa robót i zweryfikujemy, jakie są najważniejsze i kluczowe elementy instalacji centralnego ogrzewania w Państwa domu. Wskażemy także najlepsze możliwe części i materiały, które posłużą nam do zrealizowania danego projektu.

Ostatnim etapem naszych działań jest oczywiście montaż centralnego ogrzewania. Zapewniamy najwyższą jakość wykonania każdego z jego elementów, od początku do samego końca. Mamy nadzieję, że już wkrótce efekty naszej pracy będą wykorzystywane także w Państwa domach!


Proces realizacji C.O.

Dowiedz się jak może wyglądać proces termomodernizacji w Twoim przypadku.

1

Kontakt

Proszę o kontakt telefoniczny w celu umówienia konsultacji. 

2

Konsultacja

W trakcie rozmowy telefonicznej bądź w czasie spotkania omawiamy kluczowe obszary realizacji projektu. Przedstawiam kosztorys oraz realny termin oddania. 

3

Realizacja

Na tym etapie przechodzimy do prac na nieruchomości.

Centralne ogrzewanie to nic innego jak system rur i przewodów, które doprowadzają ciepło do wszystkich pomieszczeń. W najbardziej uproszczonej wersji składa się ono ze źródła ciepła, najczęściej kotła z dodatkowymi urządzeniami, systemu dystrybucji rozgrzanego powietrza oraz elementów, które umożliwiają jego przekazanie (np. kratki grzewcze lub grzejniki). Centralne ogrzewanie stworzone na bazie tego schematu pozwala na rozprowadzenie ciepła po całym domu.

W praktyce centralne ogrzewanie jest jednak o wiele bardziej złożone – wraz z rozwojem technologi wykształciło się wiele jego typów. Np. ogrzewanie wodne, kotły na paliwa stałe i ciekłe czy pompy ciepła. Nie zaleca się zatem tworzenia takiej instalacji na własną rękę; profesjonalny montaż centralnego ogrzewania będzie tu znacznie lepszym rozwiązaniem. Wybór takiej usługi to także gwarancja odpowiedniego doboru instalacji grzewczej do budynku, w którym ma się ona znajdować.

Montaż centralnego ogrzewania – terminy i rezerwacje 

Ze względu na szeroki zakres prac, montaż centralnego ogrzewania organizowany przez nas w Krakowie i okolicach najczęściej wymaga wcześniejszej rezerwacji terminu prac. Aby wybrać odpowiedni przedział czasowy, przedyskutujemy z Państwem także ilość zadań niezbędnych do realizacji projektu i rodzaj prac będących jego częścią. W dużej części przypadków montaż centralnego ogrzewania nie może odbyć się z dnia na dzień, w związku z czym prosimy o wcześniejszy kontakt i omówienie zakresu planowanych robót. 

C.O. w Krakowie

Termomodernizację prowadzę na terenie całego Krakowa, wszystkich dzielnic: Kraków Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta.


Zakład Instalacji
Sanitarnych Janusz Zięba

Usługi

Subskrybuj

Otrzymuj comiesięczne aktualizacje i korzystaj z bezpłatnych zasobów. Zapisz się na newsletter i pozostań z nami w kontakcie.

Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę cookies - zobacz.

The page was started with Mobirise themes