Naprawy instalacji wodnych i gazowych

Jesteśmy ekspertami w zakresie hydrauliki. Zadzwoń i umów się na konsultacji. Ustalmy termin naprawy usterki!

Awarie często zaskakują nas nawet wtedy, gdy jak najbardziej chcemy ich uniknąć. Możliwość ich szybkiej naprawy jest kluczowa nie tylko dla komfortu użytkownaia lokalu, ale także dla jego bezpieczeństwa – zalania czy nieszczelności są nie tylko przyczyną niespodziewanych porządków, ale mogą także stać się źródłem niespodziewanych kłopotów, a nawet remontów. Naprawy instalacji wodnych, czyli inaczej mówiąc naprawy hydrauliczne, są w takich przypadkach nieocenione.

Zyskanie szybkiego dostępu do usług fachowca, który wie, jak poradzić sobie, gdy w grę wchodzą naprawy instalacji wodnych, jest kluczowe. Jeśli szukają Państwo osoby, która będzie w stanie szybko udzielić pomocy w takich sytuacjach, pozostajemy do Państwa dyspozycji. Oferujemy szeroki zakres usług hydraulicznych, w tym także naprawy hydrauliczne i naprawy instalacji gazowych. Działamy na terenie Krakowa już od wielu lat, dzięki czemu szybko i bezproblemowo będziemy w stanie dotrzeć pod Państwa adres i wykonać naprawę wskazanej przez Państwa instalacji.

Zepsuta instalacja gazowa – co robić? 

Postaw na profesjonalne rozwiązania instalacji gazowych

Awaria instalacji gazowej najczęściej objawia się przez charakterystyczny zapach. Gaz, który wykorzystywany jest w domowych instalacjach, jest bowiem aromatyzowany, aby możliwe było jego wykrycie. Gdy ono już nastąpi, naprawa instalacji gazowych jest konieczna. Co jednak należy zrobić do przyjazdu fachowca, by zabezpieczyć miejsce wycieku?

Przede wszystkim nie należy panikować – pośpiech czy nerwy są tutaj złymi doradcami. Jeśli gaz ulatnia się wewnątrz domu czy mieszkania, należy jak najszybciej otworzyć wszystkie okna, a najlepiej spowodować przeciąg. Tuż po wykonaniu tej czynności trzeba także zakręcić główny zawór z gazem. Może on się znajdować w mieszkaniu lub, w przypadku wolnostojących budynków, najdalej 10 metrów od nich. W czasie wykonywania tych czynności nie wolno korzystać z jakichkolwiek źródeł otwartego okna. Niezalecane jest także włączanie urządzeń elektrycznych. Po wykonaniu tych czynności należy skontaktować się z serwisem gazowym lub – w nagłych przypadkach – z pogotowiem gazowym.

Naprawy

Szybkie i bezpieczne naprawy instalacji gazowych 

Błyskawiczne i skuteczne naprawy instalacji gazowych są kluczowe dla funkcjonowania każdego gospodarstwa domowego. Bez gazu nie jesteśmy bowiem w stanie ogrzać domu, przygotować obiadu czy ogrzać wody w łazienkowym piecyku. Doskonale wiemy, że w przypadku napraw instalacji gazowych naszym klientom bardzo zależy na czasie. Specjalnie dla Państwa możemy w niedługim czasie dojechać na Państwa adres na terenie Krakowa i rozwiązać Państwa problemy związane z naprawami instalacji gazowych.

W ramach naprawy instalacji gazowej oferujemy Państwu swoje wieloletnie doświadczenie, profesjonalne podejście i wysoką jakość wykonania. W trakcie każdego zlecenia wykorzystujemy wysokiej jakości materiały i używamy ich w sposób, który nie nadwyręża ich struktury. Dzięki temu wszystkie wykonywane przez nas naprawy instalacji gazowych to inwestycje na całe lata.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu – z pewnością odpowiemy na nie wszystkie!


Proces realizacji instalacji wodno-kanalizacyjnych

Dowiedz się jak może wyglądać proces termomodernizacji w Twoim przypadku.

1

Kontakt

Proszę o kontakt telefoniczny w celu umówienia konsultacji. 

2

Konsultacja

W trakcie rozmowy telefonicznej bądź w czasie spotkania omawiamy kluczowe obszary realizacji projektu. Przedstawiam kosztorys oraz realny termin oddania. 

3

Realizacja

Na tym etapie przechodzimy do prac na nieruchomości.

Naprawa instalacji w Krakowie

Termomodernizację prowadzę na terenie całego Krakowa, wszystkich dzielnic: Kraków Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta.


Zakład Instalacji
Sanitarnych Janusz Zięba

Usługi

Subskrybuj

Otrzymuj comiesięczne aktualizacje i korzystaj z bezpłatnych zasobów. Zapisz się na newsletter i pozostań z nami w kontakcie.

Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę cookies - zobacz.

This website was designed with Mobirise