Przegląd i kontrole instalacji gazowych Kraków

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo. Umów się ze mną na konsultacje.

Instalacje gazowe podlegają szczególnie drobiazgowym kontrolom ze względu na ryzyko, jakie noszą ze sobą ich ewentualne awarie. Odpowiednio utrzymane gazociągi nie są jednak zagrożeniem dla mieszkańców domu czy mieszkania – przeciwnie, są one doskonałym sposobem na zmniejszenie rachunków i efektywne ogrzewanie wody, posiłków czy nawet całego domu. Właśnie dlatego regularne przeglądy instalacji gazowych są tak ważne.

Dzięki nam tego typu usługi są dostępne także na terenie Krakowa. Możemy państwu zaoferować profesjonalne kontrole instalacji gazowych w budynkach, zapewniające im możliwość wieloletniego użytkowania. Posiadamy wszystkie niezbędne kwalifikacje wymagane przy wykonywaniu dozoru nad eksploatacją urządzeń, instalacji oraz sieci energetycznych i gazowych. Zwracamy szczególną uwagę na najważniejsze aspekty kontroli instalacji gazowych, takie jak kluczowe elementy narażone na uszkodzenia czy urządzenia, które z czasem ulegają zużyciu. Działamy na terenie wszystkich dzielnic Krakowa – możemy trafić także pod Państwa adres.


Jak często należy wykonywać kontrole instalacji gazowych? 

Częstotliwość wykonywania przeglądów instalacji gazowych jest regulowana prawem. Informacja o tym znajduje się w Ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane. Według niej kontrola instalacji gazowej powinna mieć miejsce co najmniej raz do roku i powinna ona obejmować takie elementy jak:

• Przewody kominowe

• Przewody wentylacyjne

• Przewody spalinowe.

• Połączenia armatury i gazomierzy

• Połączenia przewodów

• Działanie wszystkich urządzeń gazowych

W przypadku innych problemów lub ich podejrzenia, również zaleca się poinformowanie technika o swoich wątpliwościach. Wtedy jest znacznie łatwiej będzie stwierdzić w czasie kontroli instalacji gazowej, czy mamy do czynienia z jakimiś poważniejszymi problemami, czy tylko ze zwykłym czyszczeniem piecyka gazowego.


Proces realizacji instalacji wodno-kanalizacyjnych

Dowiedz się jak może wyglądać proces termomodernizacji w Twoim przypadku.

1

Kontakt

Proszę o kontakt telefoniczny w celu umówienia konsultacji. 

2

Konsultacja

W trakcie rozmowy telefonicznej bądź w czasie spotkania omawiamy kluczowe obszary realizacji projektu. Przedstawiam kosztorys oraz realny termin oddania. 

3

Realizacja

Na tym etapie przechodzimy do prac na nieruchomości.

Przegląd gazowy

Jak wygląda przegląd instalacji gazowych? 

Przegląd instalacji gazowych w Państwa domach i mieszkaniach w Krakowie wykonujemy z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi. W czasie naszej wizyty z ich wykorzystaniem sprawdzimy stan wszystkich urządzeń połączonych z rurami gazowymi, w tym piecyków gazowych i kuchenek. Sprawdzimy również, czy produkty spalania gazu są odprowadzane przez odpowiednio utrzymane wyloty. Przegląd instalacji gazowych w naszym wykonaniu obejmuje także zweryfikowanie wszelkich zgłaszanych odstępstw od normy i kontrola urządzeń powiązanych z instalacją. 

Serwis w Krakowie

Termomodernizację prowadzę na terenie całego Krakowa, wszystkich dzielnic: Kraków Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta.


Zakład Instalacji
Sanitarnych Janusz Zięba

Usługi

Subskrybuj

Otrzymuj comiesięczne aktualizacje i korzystaj z bezpłatnych zasobów. Zapisz się na newsletter i pozostań z nami w kontakcie.

Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę cookies - zobacz.

Designed with Mobirise site creator