Modernizacja instalacji Wodnych i gazowych

Jesteśmy ekspertami w zakresie modernizacji i przebudowy instalacji. 

Modernizacja instalacji gazowych i wodnych Kraków 

Stare rury czy cieknące uszczelki to nie tylko irytujące awarie, ale przede wszystkim zagrożenie dla domu, mieszkania, a także sąsiadujących z nimi obiektów. Wszelkiego rodzaju instalacje mogą jednak stać się podatne na różnego rodzaju wraz z upływem czasu lub za sprawą któtkiego, acz intensywnego wykorzystywania słabej jakości części i elementów. W takim przypadku modernizacja instalacji gazowej lub wodnej i jej przebudowa może okazać się niezbędna do ograniczenia dalszych strat i przywrócenia lokum do stanu użytkowania. Świadczymy tego typu usługi na terenie Krakowa – zadzwoń do nas i umów się na konsultację! 

Przebudowa instalacji gazowych – gwarancja bezpieczeństwa

Instalacje gazowe to elementy, które w każdym domu czy mieszkaniu wymagają dodatkowej uwagi ze względu na mało prawdopodobne, acz istotne zagrożenie, jakie ze sobą niosą. Odpowiednio wykonane tego typu projekty są jednak całkowicie bezpieczne, a przy tym ekonomiczne. Modernizacja instalacji gazowych jest więc nie tylko niezbędna, ale także praktyczna.

Wykonujemy profesjonalne przebudowy instalacji gazowych różnych typów. Posiadamy niezbędne kwalifikacje i uprawnienia, które gwarantują wysoką jakość naszej pracy. Służymy pomocą nie tylko w wykonaniu prac, ale także w doborze niezbędnych części czy materiałów. Pracujemy szybko, sprawnie i terminowo, dbając jednocześnie o dobro naszych klientów i ich nieruchomości.

Modernizacja

Modernizacja instalacji wodnych – profesjonalna przebudowa w kilka dni

Cieknące rury znikną raz na zawsze, podobnie jak widmo zalania pomieszczeń – modernizacja instalacji wodnych sprawi, że staną się one jedynie przykrym wspomnieniem. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne usługi z zakresu przebudowy instalacji wodnych z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów, metod i narzędzi.

Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zrealizować dla Państwa różnego rodzaju instalacje wodne dla domów i mieszkań. Posiadamy wszelkiego rodzaju kwalifikacje i dokumenty potwierdzające naszą renomę i wysoką jakość naszej pracy. Zapraszamy do kontaktu – w trakcie rozmowy chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.


Proces realizacji instalacji wodno-kanalizacyjnych

Dowiedz się jak może wyglądać proces termomodernizacji w Twoim przypadku.

1

Kontakt

Proszę o kontakt telefoniczny w celu umówienia konsultacji. 

2

Konsultacja

W trakcie rozmowy telefonicznej bądź w czasie spotkania omawiamy kluczowe obszary realizacji projektu. Przedstawiam kosztorys oraz realny termin oddania. 

3

Realizacja

Na tym etapie przechodzimy do prac na nieruchomości.

Modernizacje w Krakowie

Termomodernizację prowadzę na terenie całego Krakowa, wszystkich dzielnic: Kraków Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta.


Zakład Instalacji
Sanitarnych Janusz Zięba

Usługi

Subskrybuj

Otrzymuj comiesięczne aktualizacje i korzystaj z bezpłatnych zasobów. Zapisz się na newsletter i pozostań z nami w kontakcie.

Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę cookies - zobacz.

Designed with Mobirise web templates