Dozór techniczny instalacji gazowej Kraków

Posiadamy niezbędne uprawnienia do wykonywania przeglądów technicznych.

Wszelkiego rodzaju instalacje gazowe wymagają odpowiedniej obsługi wykonywanej przez uprawnione osoby. Jest to nie tylko kwestia bezpieczeństwa, choć jest zdecydowanie najważniejsze, ale także spełnienia formalnych wymogów wyszczególnionych w prawie, które mają zabezpieczać użytkowników przed skutkami nadużyć dotyczących instalacji gazowej. Dozór techniczny instalacji gazowej jest zatem nie tylko wskazany, ale też konieczny.

Z myślą o osobach poszukujących sprawdzonych specjalistów do dozoru technicznego instalacji gazowej przygotowaliśmy nasze usługi. Oferujemy Państwu profesjonalne podejście i pełne przywiązanie do szczegółów wykonywanej pracy – wszystko po to, by zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom instalacji gazowych. Posiadamy wszystkie wymagane kwalifikacje, by kontrolować stan rur i urządzeń i stwierdzać ich zdatność do użytku. Prowadzimy także regularne kontrole instalacji gazowych oraz oferujemy różnorodne naprawy w przypadku, gdy dozór techniczny instalacji wykryje jakieś nieprawidłowości.


Skontaktuj się z nami i zamów dozór instalacji gazowej

Dozór instalacji gazowej to usługa składająca się z wielu czynności. Z przyjemnością opowiemy o nich więcej i stwierdzimy, czy jest to usługa dla Państwa. Już podczas pierwszego kontaktu telefonicznego zaprezentujemy Państwu nasze możliwości oraz naszą ofertę dostosowaną do Państwa wymagań. Zapraszamy do kontaktu i umówienia konsultacji, w trakcie której dokładnie omówimy zakres prac. 

Proces realizacji instalacji wodno-kanalizacyjnych

Dowiedz się jak może wyglądać proces termomodernizacji w Twoim przypadku.

1

Kontakt

Proszę o kontakt telefoniczny w celu umówienia konsultacji. 

2

Konsultacja

W trakcie rozmowy telefonicznej bądź w czasie spotkania omawiamy kluczowe obszary realizacji projektu. Przedstawiam kosztorys oraz realny termin oddania. 

3

Realizacja

Na tym etapie przechodzimy do prac na nieruchomości.

Dozór techniczny nad instalacją w Krakowie

Termomodernizację prowadzę na terenie całego Krakowa, wszystkich dzielnic: Kraków Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta.


Zakład Instalacji
Sanitarnych Janusz Zięba

Usługi

Subskrybuj

Otrzymuj comiesięczne aktualizacje i korzystaj z bezpłatnych zasobów. Zapisz się na newsletter i pozostań z nami w kontakcie.

Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę cookies - zobacz.

Mobirise site creator - Go here