Instalacje Wodno Kanalizacyjne Kraków

Jesteśmy ekspertami w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnych. 

Instalacje wodne i kanalizacyjne Kraków. Montaż i wykonanie

Warunkiem wprowadzenia do nowego domu jest posiadanie wydajnej i sprawnej instalacji wodnej i kanalizacyjnej. Starannie wykonana kanalizacja i dobrze położone rury przydadzą się także w starszych budynkach, które po latach wymagają napraw czy modernizacji. W każdym z tych przypadków możemy Państwu służyć radą i latami doświadczenia, które pozwolą nam wykonać dla Państwa wysokiej jakości instalacje wodne i kanalizacyjne na terenie Krakowa.

Nasza oferta instalacji wodnych obejmuje przede wszystkim profesjonalne doradztwo. Działamy na lokalnym rynku od wielu lat, dzięki czemu nasz montaż instalacji kanalizacyjnych jest zawsze poparty fachową wiedzą oraz znajomością wielu podobnych przypadków. Nie oznacza to jednak, że pozostajemy w tyle, jeśli chodzi o nowoczesne technologie – podczas wykonywania każdego zlecenia staramy się korzystać z możliwie najlepszych i najnowszych materiałów odpowiadających współczesnym standardom bezpieczeństwa i wykonania. Jednocześnie wszystkie nasze instalacje wodne i kanalizacyjne są wykonane tak, by przez lata mogły one być bezawaryjnie użytkowane.

wodno kanalizacyjne

Profesjonalne wsparcie w montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych 

Przy szeroko zakrojonych pracach, jaką z pewnością jest montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, potrzebne jest całościowe spojrzenie na projekt połączone z elastycznym podejściem i ogromną wiedzą. Możemy zagwarantować Państwu każdy z tych czynników już od pierwszego telefonicznego kontaktu, w trakcie którego określimy, czego potrzebują Państwa instalacje wodne.

Już w trakcie konsultacji skupimy swoją uwagę na Państwa wymaganiach dotyczacych szczegółów wykonania instalacji wodnych. Z pewnością zapytamy Państwa o zakres planowanych prac, orientacyjne wymiary planowanej instalacji oraz inne oczekiwania, które mogą być istotne dla wykonania projektu. Na tej podstawie zaplanujemy prace i określimy, jakie zasoby pochłonie montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej w Państwa nieruchomości.
Ostatnim etapem naszej współpracy będzie oczywiście realizacja projektu obejmującego instalacje wodne. W trakcie prowadzenia prac zadbamy o zachowanie najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Jednocześnie dołożymy wszelkich starań, by planowane czynności zakończyły się terminowo i nie opóźniały dalszych prac remontowych i wykończeniowych.
Zapraszamy do współpracy!

Proces realizacji instalacji wodno-kanalizacyjnych

Dowiedz się jak może wyglądać proces termomodernizacji w Twoim przypadku.

1

Kontakt

Proszę o kontakt telefoniczny w celu umówienia konsultacji. 

2

Konsultacja

W trakcie rozmowy telefonicznej bądź w czasie spotkania omawiamy kluczowe obszary realizacji projektu. Przedstawiam kosztorys oraz realny termin oddania. 

3

Realizacja

Na tym etapie przechodzimy do prac na nieruchomości.

wodno kanalizacyjne

Prace wodno-kanalizacyjne w Krakowie

Termomodernizację prowadzę na terenie całego Krakowa, wszystkich dzielnic: Kraków Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta.


Zakład Instalacji
Sanitarnych Janusz Zięba

Usługi

Subskrybuj

Otrzymuj comiesięczne aktualizacje i korzystaj z bezpłatnych zasobów. Zapisz się na newsletter i pozostań z nami w kontakcie.

Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę cookies - zobacz.

Page was started with Mobirise