Konserwacja i czyszczenie piecyków gazowych 

Zadbaj o bezpieczeństwa. Zleć usługę czyszczenia profesjonalistom.

Usługi czyszczenia i konserwacji

Konserwacja piecyków gazowych leży w obowiązku zarówno właścicieli mieszkań, jak i najemców. Jest to również czynność niezbędna do zachowania bezpieczeństwa przy użytkowaniu piecyków łazienkowych. Ich czyszczenie znacznie zmniejsza szansę awarii, w tym także tych niebezpiecznych, oraz pozwala szybko wykryć problemy – w tym także te, z których na pierwszy rzut oka trudno jest zdać sobie sprawę. Właśnie dlatego konserwacja piecyków gazowych stała się częścią naszej oferty skierowanej do osób ze wszystkich dzielnić Krakowa.

Oferujemy wszystkie usługi z zakresu konserwacji i czyszczenia piecyków gazowych. Posiadamy wszystkie niezbędne kwalifikacje i możemy sprawnie zdiagnozować problemy, jak również potwierdzić zdatność urządzeń do dalszego użytku. Pracujemy przy tym z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa. Zapraszamy do kontaktu – z pewnością szybko znajdziemy dany adres na terenie Krakowa!


Co ile trzeba wykonywać czyszczenie piecyków gazowych?

Czyszczenie piecyków gazowych to czynność, którą należy wykonywać regularnie. Najczęściej zaleca się jej wykonanie mniej więcej raz do roku, poza przypadkami, gdy zabrudzenia są widoczne już dużo wcześniej. Czyszczenie piecyków gazowych w równych odstępach czasu gwarantuje ich dobrą kondycję i lepsze działanie, szczególnie w miesiącach zimowych, gdy podgrzewanie wody jest najbardziej istotne.

Niekiedy jednak czyszczenie piecyków łazienkowych jest zalecane znacznie częściej. W celu ustalenia dokładnego czasu, jaki ma upłynąć między kolejnymi czynnościami, należy zapoznać się ze wskazaniami producenta.


Jakie są wskazania do konserwacji piecyków gazowych? 

Konserwacja piecyków gazowych również powinna odbywać się regularnie. Jest to także czynność, której wykonanie zaleca się w przypadku wystąpienia wątpliwości dotyczących działania piecyka łazienkowego. Do takich wątpliwości mogą należeć między innymi nietypowe odgłosy dochodzące z wnętrza urządzenia, nadmiernie duży lub zbyt mały płomień czy malejące ciśnienie wody. W takich przypadkach hydraulik Kraków z pewnością okaże się bardzo pomocny.

Proces realizacji instalacji wodno-kanalizacyjnych

Dowiedz się jak może wyglądać proces termomodernizacji w Twoim przypadku.

1

Kontakt

Proszę o kontakt telefoniczny w celu umówienia konsultacji. 

2

Konsultacja

W trakcie rozmowy telefonicznej bądź w czasie spotkania omawiamy kluczowe obszary realizacji projektu. Przedstawiam kosztorys oraz realny termin oddania. 

3

Realizacja

Na tym etapie przechodzimy do prac na nieruchomości.

Prace realizowane w Krakowie

Termomodernizację prowadzę na terenie całego Krakowa, wszystkich dzielnic: Kraków Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta.


Zakład Instalacji
Sanitarnych Janusz Zięba

Usługi

Subskrybuj

Otrzymuj comiesięczne aktualizacje i korzystaj z bezpłatnych zasobów. Zapisz się na newsletter i pozostań z nami w kontakcie.

Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę cookies - zobacz.

Site was started with Mobirise